PokerStars

Pokkerivõrgustik:
Kasiinomängud kasiinos:
Saadaval järgmistes keeltes:
Pokkeriturniirid: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Pokkeri alustusboonus:
Litsents: Euroopa litsents
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Kasiino PokerStars arvustus

PokerStars on suurim ülemaailmne pokkerikasiino, mida reklaamivad teiste seas ka paljud kuulsused, nagu näiteks Cristiano Ronaldo ja Neymar Jr. Seda peetakse maailma parimaks veebipokkerikasiinoks. Alustusboonuseid muudetakse ja kohandatakse pidevalt ja need on saadaval nii uutele kui ka kauaaegsetele ja püsivatele mängijatele. Kasiino on avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas ja pakub laia valikut mänge raha peale või turniire. Turniiridel mängitakse päris- või mänguraha peale. PokerStars on praegu vaieldamatu turuliider, pakkudes mängijatele enneolematut ja kaasaegset tarkvara, usaldusväärset tausta ja kiiret klienditeenindust.

Kasiino muutis 2015. aasta veebruaris aadressi ja PokerStars.com on nüüd PokerStars.eu. Kasiino asub Maltal, ehk siis EL-is. Mängijad mängivad ühisel turul. Mõned tuntud PokerStarsi mängijad on kõigi aegade parimad tennisistid, näiteks Rafael Nadal ja Boris Becker. Paljude teiste PokerStarsis mängivate tuntud ja edukate sportlaste seas on ka jalgpallilegend Ronaldo. Võimalik on saada ka piletid kuu aega kestvale tasuta turniirile, mille ühendatud võidusumma on 100 000 USA dollarit. Alates PokerStarsi turuletulekust 2000. aastal on selle mängijabaas laienenud uskumatult määral ja praegu kasutab seda sõna otseses mõttes miljoneid mängijaid üle maailma.

Kasiino PokerStars uudised ja kampaaniad

  • PokerStars purustas maailmarekordi

    PokerStars purustas maailmarekordi

    2015-11-18 16:41:26

    2015. aasta oktoobris tegi PokerStars maailmarekordi ühelainsal veebipokkeri turniiril osalevate inimeste arvu poolest. Ainult 1-sendise osalemistasu eest registreerus kokku 253 698 mängijat turniirile, mille garantii oli 100 000 USA dollarit. See turniir oli esimene PokerStarsi korraldatud mikropanustega turniiride sarjast. Turniiri võitis Austria mängija nimega DadDumon, kes võitis 10 000-dollarise peaauhinna ja sissekande Guinnessi maailmarekordite raamatusse.

    Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun