Videopokker All American Double Up

Videopokker All American Double Up


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängu tüüp Videopokker
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent (RTP) 98,11 %
Miinimumpanus 0,10 €
Maksimumpanus 62.5 €
Boonusmäng Ei
Wild-sümbol Ei
Võidu mitmekordistamine Jah – punane/must mäng

All American Double Up videopokker

Kõik mängijad teavad, et All American on üks levinumaid videopokkeri tüüpe. See variant on populaarne nii tavakasiinodes kui ka veebikasiinodes. Sellepärast loovad arendajad sellest mängust ka regulaarselt uuendatud versioone. Selles žanris kvaliteetsete mängude looja Net Entertainment lasi välja uue, 98,11% võidumääraga versiooni All American Double Up.

Mängu eesmärk on saada kahest kuni viiest kaardist koosnev võitev pokkerikombinatsioon. Võitmiseks vajate vähemalt kahte sama sümboliga kaarti, mis on soldatist paremad. Kõrgeim võimalik kombinatsioon on kuninglik mastirida.

All American Double Up videopokkerit saab mängida korraga 1, 5, 10 või 25 käega. Igale käele saab panustada 1–5 münti. Müntide väärtus erineb olenevalt käte arvust. Vastavalt sellele arvutatakse kogupanus ühe väljajagamise kohta. Näiteks kui panustate ühe mündi ühele käele, on kogupanus 0,10 kuni 10 eurot. Kui aga panustate ühe mündi 25 käele, saate määrata mündi väärtuseks 0,01 kuni 0,50, mis tähendab, et kogupanus on 0,25 kuni 12,50 eurot ühe väljajagamise kohta.

Kuigi All American Double Upi saab mängida ühe mündiga, ei taga see suurimat võitu. Sellepärast peakski mängima All American Double Up videopokkerit 5-mündise panusega käe kohta. Ainult nii saab suured võidud. Näiteks kuningliku mastireaga on võit kuni 4000 münti, mis tähendaks 0,20 mündi väärtusega käe kohta (1-eurose kogupanusega) 800 eurost võitu. Olenevalt müntide arvust (1–5) panuses, on võit kuningliku mastireaga vastavalt 250, 500, 750, 1000 või 4000 münti.

Kokkuvõtteks

Proovisime All American Double Up videopokkerit kontoris ja see oli päris huvitav. Net Entil on taas õnnestunud luua All American pokkeri uuendatud versioon, mis on originaalist parem. Mängul on kõrge 97,05% võidumäär ja mängides viie mündiga käe kohta on see koguni 98,11%. Kui tahate proovida muid Net Entertainmenti Double Upi sarja videopokkerimänge, siis lugege meie arvustusi – Joker Wild DU arvustus, Jacks or Better DU arvustus.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Mängige ja võitke
Betsafe Mängige ja võitke
OlyBet Mängige ja võitke
Optibet 2000 EUR Mängige ja võitke
Paf Mängige ja võitke

Mängige tasuta veebipokkeri ja videopokkeri mänge

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun