Pokkeriboonused ja -kampaaniad

Pokkeriboonused ja -kampaaniad

 • Praegused tervitusboonused

  Praegused pokkeriboonused uutele mängijatele

  Veebikasiinod pakuvad uutele mängijatele suurte boonuste näol heldet tervitusboonust. Peate ainult tegema esimese sissemakse ja hakkama mängima pokkerit; pärast teatud tingimuste täitmist lisab kasiino teie mängukontole üpris suure summa. Üldiselt pole pokkeriboonused fikseeritud; te ise teete sobivad valikud vastavalt oma mängustiilile ja mängimissagedusele.

  Unibet Tervitusboonus 200 EUR Saage boonust
  Optibet Tervitusboonus 2000 EUR Saage boonust
 • Triobet liitub Betsafe Balticsi perega

  2017-03-11 10:10:45 - Betsafe

  Triobeti mängijaid ootavad ees põnevad muudatused. Ettevõte liitus hiljuti Betsafe Balticsi perega. Tegu on ülemaailmse brändiga, mis on tänu oma unikaalsele stiilile jõudnud Euroopa turul tugevale positsioonile. Praegu kaasneb sellega ainult uus ettevõtte logo – algsele TRIOBETI nimele on nüüd lisandunud tähis „powered by Betsafe”. Kuid edaspidise brändi ümberkujundamise käigus leiavad ettevõttes aset ulatuslikud muudatused, mis toovad kasu kõigile mängijatele, olenemata sellest, kas nad keskenduvad spordiennustusele, kasiinomängudele, veebipokkerile või veebikraapimiskaartidele.

  Lugege veel kasiino Betsafe kohta »
 • Unibet võtab kasutusele pokkeritarkvara Poker 2.0

  2016-12-04 13:42:27 - Unibet

  Meil on rõõm teatada, et alates 1. detsembrist on Unibetis saadaval uue põlvkonna pokkeritarkvara. Tarkvara Poker 2.0 väljatöötamisel oli üheks selle põhieesmärgiks tõsta esile mängija rolli. Versioonil 2.0 on palju uusi funktsioone.

  • Pokkerimissioonid ja lojaalsusprogrammi punktide kasutamine pokkerilauas.
  • Täiustatud graafika ja mugavam mänguliides.
  • Mängida saab laua-, süle- ja tahvelarvutis, brauseris ning mobiilsideseadmetes.
  • Mitme laua taga mängimise võimalus kõigis seadmetes ja brauseris.

  Tähistame seda kõigi aegade suurima pokkerikampaaniaga „Around The World Dream Raffle".

  Lugege veel kasiino Unibet kohta »
 • PokerStars purustas maailmarekordi

  2015-11-18 16:41:26 - PokerStars

  2015. aasta oktoobris tegi PokerStars maailmarekordi ühelainsal veebipokkeri turniiril osalevate inimeste arvu poolest. Ainult 1-sendise osalemistasu eest registreerus kokku 253 698 mängijat turniirile, mille garantii oli 100 000 USA dollarit. See turniir oli esimene PokerStarsi korraldatud mikropanustega turniiride sarjast. Turniiri võitis Austria mängija nimega DadDumon, kes võitis 10 000-dollarise peaauhinna ja sissekande Guinnessi maailmarekordite raamatusse.

  Lugege veel kasiino PokerStars kohta »

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun