Videopokker Jacks or Better Double Up

Videopokker Jacks or Better Double Up


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängu tüüp Videopokker
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent (RTP) 99.56 %
Miinimumpanus 0,10 €
Maksimumpanus 62.5 €
Boonusmäng Ei
Wild-sümbol Ei
Võidu mitmekordistamine Jah – punane/must mäng

Jacks or Better Double Up videopokker

Jacks or Better Double Up on järjekordne lisa Net Entertainmenti Double Up videopokkeri mängude sarja. See on järg populaarsele videopokkerimängule Jacks or Better, millel on suured võidusummad ja lihtsad mängureeglid. Versioonis Double Up saate mängida korraga kuni 25 kätt. Standardsest kasiinopokkerist eristab mängu see, et võitmiseks on vaja ainult paari, aga see peab olema vähemalt paar soldateid. Jacks or Better Double Up videopokkerit mängitakse suhteliselt kiires tempos. Mäng on lõbus ja standardset panustamissüsteemi kasutades võib võita võidukombinatsiooniga oma panusest kaks korda suurema summa.

Jacks or Better Double Up panused ja võidud

See videopokkerimäng, nagu ka paljud teised Net Enti „uue põlvkonna” videopokkerimängud, kasutab standardreegleid – lugege meie All American Double Up ja Deuces Wild videopokkeri arvustusi. Ainus erinevus on investeeringutasuvuses, mis on kuni 99,56% ja seega palju suurem kui muude veebipokkeri mängude puhul. Videopokkeris Jacks or Better Double Up saate panustada korraga 1, 5, 10 või 25 käele. Igale käele saab panustada üks kuni viis münti. Mängija määrab nende väärtuse, mis võib olla ühele käele panustades 0,10 kuni 10 eurot ja mitmele käele panustades 0,01 kuni 0,50 eurot. Jacks or Better Double Up videopokkerit tasub mängida viie mündise panusega vähemalt ühe käe peale, sest selline panus annab kõige suuremad võidud.

Järeldus

Meie arvates on Net Entertainment tulnud välja järgmise erakordse veebimänguga, millel on hämmastav kasutajaliides, suurepärased funktsioonid, ilus graafika ja palju eri võimalusi. Lisaks sellele on panuse tasuvus suur ja mängus on ka keskmisest suuremad võidud viie mündiga panuste eest. Kõiki võidusummasid saab kahekordistada standardses panustamismängus. Soovitame igal juhul proovida videopokkerit Jacks or Better Double Up.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Mängige ja võitke
Betsafe Mängige ja võitke
OlyBet Mängige ja võitke
Optibet 2000 EUR Mängige ja võitke
Paf Mängige ja võitke

Mängige tasuta veebipokkeri ja videopokkeri mänge

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun