Videopokker Joker Wild

Videopokker Joker Wild


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängu tüüp Videopokker
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent (RTP) 97,91 %
Miinimumpanus 0,10 €
Maksimumpanus 62.5 €
Boonusmäng Ei
Wild-sümbol jokker
Võidu mitmekordistamine Jah – punane/must mäng

Videopokker Joker Wild Double Up

Net Entertainmenti videopokker Joker Wild on väga populaarne videopokkerimäng, kus kehtivad standardreeglid, väljamakstavad summad on võidukombinatsioonide korral suured ja mängusüsteem on väga kiire. Mängu pakub peaaegu iga veebikasiino. Tänu videopokkerimängude populaarsusele on Net Entertainmenti arendajad loonud selle mängu uue versiooni, mis kannab alapealkirja Double Up. Mängu uus versioon – Joker Wild Double Up – võimaldab teil samal ajal mängida kuni 25 kätt võrreldes algupärase mängu ühe käega. Wild-kaart on jokker ja selle võidumäär on 97,91%.

See videopokkerimäng võimaldab teil igale käele panustada 1, 5, 10 või 25 münti. Kogupanus arvutatakse müntide ja käte arvu ning valitud müntide väärtuste põhjal. Müntide väärtuste vahemik erineb olenevalt panuste jaoks kasutatud müntide arvust ja käte arvust. Kui panustate näiteks ühele käele ühe mündi, võib selle väärtus ulatuda 10 sendist kuni 10 euroni. Kui mängite aga samal ajal 25 kätt, jääb mündi väärtus 1 ja 50 sendi vahele. Panuse koguväärtus käe kohta jääb seega 0,10 ja 62,50 euro vahele.

Suurimate väljamaksete saamiseks peate aga igale käele panustama 5 münti. See võimaldab teil saada kuni 4000 münti, kui tuleb kuningliku mastirea kombinatsioon ilma jokkerita. Joker Wild-kaart aitab teil saada erinevaid kaardikombinatsioone sagedamini ja suurendab võiduvõimalusi. Joker Wild Double Up videopokkeris pakutakase ka klassikalist funktsiooni Gamble, mille abil võite oma võidusumma kahekordistada. Selleks peate panustama kas punasele või mustale värvile. Kui teie panus pole aga edukas, kaotate kogu võidusumma.

Kokkuvõtteks

Peaksite videopokkerit Joker Wild Double Up vähemalt korra proovima, et kogeda selle kiireid mänge ja võimalust mängida samal ajal kuni 25 kätt. Kuigi selle võidumäär on väiksem kui muude Net Entertainmenti pakutavate videopokkerimängude puhul, on see funktsioonide ja graafika poolest huvitav mäng. Kui Joker Wild Double Up teid aga lõppude lõpuks ei veena, võite proovida teist mängu: videopokkerit Jacks or Better Double Up, mis on samuti meie veebisaidil saadaval.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Mängige ja võitke
Betsafe Mängige ja võitke
OlyBet Mängige ja võitke
Optibet 2000 EUR Mängige ja võitke
Paf Mängige ja võitke

Mängige tasuta veebipokkeri ja videopokkeri mänge

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun