American Poker 2

American Poker 2


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Mängu tüüp Videopokker
Kuvasuhe 4:3
Miinimumpanus 0,10 €
Maksimumpanus 100 €
Maksimaalne võit 600-kordne panus
Boonusmäng miniboonus tugeva paari eest
Wild-sümbol jokker
Võidu mitmekordistamine klassikaline hasartmäng – panustamine punasele või mustale

American Poker 2 on maailma tuntuim ja populaarseim videopokker. Novomaticu American Poker 2 kasutab ideaalselt ära fakti, et iga kasiino soovib lisaks klassikalistele veebimängudele pakkuda ka videopokkerit. American Poker 2 muutus tavakasiinodes mängijate seas väga kiiresti populaarseks ning veebipõhiste hasartmängude levimisega suurenes selle populaarsus veelgi. Mängu põhieelised on selle lihtsus, pokkerikaartidega seotud klassikalised sümbolid ja käte vahetumise kiirus. American Poker 2 muutus legendaarseks mänguks, mida praegu jäljendavad peaaegu kõik videopokkerimängude arendajad maailmas.

Kuidas käib American Poker 2 mängimine

Mängus kasutatakse 52 pokkerikaarti, mille hulgas on üks jokkerisümbol, mis asendab võidukombinatsiooniks vajalikku mis tahes kaarti. Pärast esimest keerutamist saate asendada 1–5 kaarti. Pärast järgmist keerutamist valitakse võidukombinatsioon võiduplaani alusel.

Võidukombinatsioonid on samad, mis standardpokkeris, ning iga kombinatsioon on seotud vastava võiduga. American Poker 2 tugevaim võidukombinatsioon koosneb viiest identsest kaardist, mis tähendab nelja sama väärtusega kaarti kõikides värvides + jokkerit, mille tulemuseks on originaalpanuse kuni 600-kordne võit. Sellele järgnevad kuninglik mastirida (300-kordne võit) ja mastirida (80-kordne võit).

Selles videopokkeris klassikaline boonusmäng puudub. Siiski on selles võimalus võita miniboonus, kui saavutada võidukombinatsioonidest erinevates kombinatsioonides kahe identse tugeva kaardi saamisega boonuse maksimumväärtus (olenevalt panusest).

American Poker 2 pakub ka klassikalist Gamble-mängu, mille puhul on punasele või mustale panustades võimalik oma võitu kahekordistada. Vale panuse korral kaotate aga kogu oma võidu.

Kokkuvõtteks võib American Poker 2 kohta öelda järgmist: see on legendaarne videopokkerimäng ning kui teile ei meeldi oma võidu saamiseks mitut vooru oodata, on see teie jaoks just õige valik.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Mängige ja võitke
OlyBet Mängige ja võitke
Optibet 2000 EUR Mängige ja võitke

Mängige tasuta veebipokkeri ja videopokkeri mänge

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun