All American Pokker

All American Pokker


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming

Kas teil pole pokkeri mängimiseks piisavalt aega, kuid siiski tunnete, et tahaksite proovida midagi sama meelelahutuslikku, kuid lihtsamat? Sellisel juhul on videopokker teie jaoks suurepärane valik ja kui te ei soovi mängida pikki strateegilisi matše äärmiselt strateegiliste vastastega, siit leiate kiire ja kvaliteetse lahenduse.

Turul on palju videopokkerimänge, kuid kui soovite saada ehedat Ameerika Pokkeri kogemust, ei tohiks te unustada Microgamingi videopokkerimängu All American Poker.

Disain 80ndatest

Juba algusest peale tuleb ära märkida, et see mäng pole päris kõigile. Selle graafika muudab mängu väljanägemise selliseks nagu see oleks eelmise sajandi arvutimäng. Kuid selle tõeline maagia ei ole mitte graafikas, vaid tõeliselt vahetus pakutavas meelelahutuses. Mäng on lihtne ja hea tempoga. Isegi täielikud algajad, kes pole kunagi varem videopokkerit mänginud ning kes ei oska isegi klassikalist pokkerit, õpivad reeglid selgeks juba paari mänguga.

Nagu juba enne mainisime, on visuaalid äärmiselt lihtsad. Kogu ekraani ülaosa on täidetud võidukombinatsioonide nimekirja ja auhindadega. Iga mängija jaoks vajalik info jääb sellest allapoole. Sealt leiate oma 5 kaarti ja see, mida soovite on kokku saada üks võidukombinatsioonidest. Teil on selle jaoks 2 ringi.

Loomulikult tuleb teil enne mängu alustamist panus teha. Esimeses ringis jagab süsteem automaatselt 5 kaarti. Teie otsustate, milliseid neist soovite järgmiseks ringiks alles hoida; teised asendatakse järgmises ringis.

Teises ringis asendatakse kõik valimata kaardid uutega. Kui olete kokku saanud võidukombinatsiooni, saate vastava auhinna. See on väga lihtne ja kergesti selgeks õpitav.

DOUBLE funktsioon on veel samuti huvitav. Kui soovite võita rohkem, siis on teil võimalus kahekordistada. Vajutage lihtsalt duubeldamise nuppu, mis käivitab väikese mini-mängu. Teile jagatalse kaart, ühejäänud viis kaarti kuvataks pildiga allpool. Teie ülesandeks on valida üks neist - eriti soovite leida ühe, mille väärtus oleks suurem kui näete. Kui olete edukas teie auhind kahekordistatakse, kuid ebaõnnestute, kaotate kogu auhinna. Võite jääda ka “viiki”, mis tähendab, et säilitate oma esialgset auhinna ja saate jälle uuesti otsustada, kas soovite riski võtta ja seda duubeldada.

Mängige All American Pokkerit tasuta

AAll American pokkerid on tõeliselt suurepärane alternatiiv, kui teil on pisut aega ja soovite pokkerit mängida. Kui teil pole selliste mängudega kogemusi, soovitame seda esialgu tasuta proovida, et mitte oma riskida oma raske tööga teenitud rahaga. Usaldusväärsed kasiinod kasiinod lasevad teil neid mänge tasuta proovida. See tähendab, et saate võimaluse proovida kõiki mängus pakutavaid funktsioone ja õppida tundma selle reegeid stressi ja raha kaotamise riskita. Võime tungivalt soovitada All American poker, kuid ärge võtke seda sõna – veenduge selles ise.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Mängige ja võitke
Optibet 2000 EUR Mängige ja võitke
Paf Mängige ja võitke

Mängige tasuta veebipokkeri ja videopokkeri mänge

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun