Videopokker Deuces Wild

Videopokker Deuces Wild


Grisio VIP Clubi hinnang Net Entertainment
Mängu tüüp Videopokker
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent (RTP) 98 %
Miinimumpanus 0,10 €
Maksimumpanus 125 €
Boonusmäng Ei
Wild-sümbol Kaart number 2
Võidu mitmekordistamine Jah – punane/must mäng

Videopokker Deuces Wild on pokkeri üks kõige populaarsemaid versioone, mida mängitakse Net Entertainmenti mänguautomaatides. Deuces Wild sai populaarseks tänu sellele, et mängida saab nii ühtainsat mängu kui ka kuni 25 üheaegset mängu. Deuces Wildi videopokkerimasinaga mängitakse ühe kaardipakiga ja ilma klassikaliste jokkeriteta. Selle asemel täidavad jokkerite rolli number kahed – jokkerisümbolid, mis võivad võidukombinatsioonis asendada mis tahes kaarti. Tänu sellele võimalusele saate luua suurema panusega pokkerikäsi, sealhulgas võib mängijal olla viis võrdset kaarti samast järgust (näiteks 4 kuningat ja 1 jokker). Net Entertainmenti Deuces Wild videomasin võimaldab võita kuni 4000 münti. Selleks peate pokkerit siiski mängima maksimaalselt viienda panuse tasemel ja saama kätte Natural Royal Flushi.

Deuces Wild on videopokkerimäng aktiivsetele mängijatele, kellele meeldib üheaegselt, st mitmekäeformaadis mängida mitut mängu. See võimaldab üheaegselt mängida 1, 5, 10 või 25 mängu. Kui soovite Deuces Wildi võimalusi täielikult ära kasutada, siis soovitame mängida suurimate panuste ja mündiväärtustega. Väiksemate panustega mängimise korral vähenevad võidud kiiresti ja võib võtta kaua aega enne, kui üldse midagi võidate.

Mängige tasuta veebipokkeri ja videopokkeri mänge
Videopokker All American Double Up Videopokker Net Entertainment Mängi
Videopokker Jacks or Better Double Up Videopokker Net Entertainment Mängi
American Poker 2 Videopokker Novomatic Mängi
Casino Hold’em poker Poker Net Entertainment Mängi
Videopokker Deuces Wild Videopokker Net Entertainment Mängi
Caribbean Stud Poker Net Entertainment Mängi
Videopokker Joker Wild Videopokker Net Entertainment Mängi

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun